Wygraj licytację i wybierz się na spacer z psem

Miasto z Wizją / 27.02.2020 / Komentarze
To doskonała okazja dla osób, które nie posiadają czworonoga, a przy okazji mogą wesprzeć fundację All For Animals

Nie od dziś wiadomo, że regularne spacery korzystnie wpływają nie tylko na nasze zdrowie, ale również samopoczucie, redukują poziom stresu, odprężają i dotleniają organizm. A gdyby tak mieć podczas przechadzki szczecineckimi uliczkami i parkowymi alejkami kompana? I to na czterech łapach? Wówczas poziom endorfin zdecydowanie powinien poszybować w górę. Teraz z takiej możliwości mogą skorzystać również osoby, które z różnych przyczyn nie mogą pozwolić sobie na posiadanie własnego psa.

Na popularnym serwisie Allegro trwa właśnie kolejna licytacja utworzona przez fundację All For Animals, która od wielu lat spiera nasze schronisko. Biorąc w niej udział mamy okazję wylicytować możliwość wybrania się na spacer z dowolnie wybranym czworonogiem  przebywającym w szczecineckim schronisku.

To nie tylko ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników psów, którzy nie mają swojego futrzaka. To także doskonała okazja dla rodziców, którzy chcą uczyć swoje dzieci wrażliwości i łagodności wobec zwierząt lub którzy chcą pokazać maluchom, jak wygląda w praktyce opieka nad psiakiem. Dobrą okazją ku temu może być właśnie spacer z jednym z naszych miejskich czworonożnych podopiecznych.

Jest to już czwarta tego typu charytatywna licytacja. Cena wywoławcza wynosi 200 złotych, a cały dochód z aukcji przeznaczony zostanie na wsparcie fundacji. Ponadto zwycięzca otrzyma również zestaw oficjalnych gadżetów fundacji. Udział w licytacji można wziąć TUTAJ. Warto się pośpieszyć, bowiem licytacja potrwa jeszcze dwa dni.

Tekst: Marzena Góra

Foto: 123rf