Wygraj wejściówkę na walentynkowy seans filmu „Ciemniejsza strona Greya”. Akt.

Miasto z Wizją / 01.02.2017 / Komentarze
Do wygrania jedno podwójne zaproszenie

10 lutego swoją premierę w Polsce będzie miał film „Ciemniejsza strona Greya”. To druga część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Tym razem skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z dotychczasowego układu, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na walentynkowy seans filmu „Ciemniejsza strona Greya”, który odbędzie się w czwartek, 14 lutego o godz. 18.00.

Aby wygrać wejściówkę wystarczy dziś (czwartek, 2 lutego) punktualnie o godz. 17.00 przesłać na adres mg@miastozwizja.pl maila z poprawna odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak nazywa się aktor grający tytułową rolę w filme?

Pierwsza osoba, która punktualnie o godz. 17.00 prześle prawidłową odpowiedź na powyższe pytanie, otrzyma wejściówkę na walentynkowy seans. W wiadomości prosimy również o podanie numeru telefonu kontaktowego.

Aktualizacja: Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe to oczywiście "Jamie Dornan". Jako pierwsza punktualnie o godz. 17.00 prawidłowo odpowiedziała pani Joanna. Gratulujemy!

Tekst: Marzena Góra