Za cumowanie łodzi trzeba zapłacić

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 13.03.2018 / Komentarze
Ważna informacja dla wędkarzy

Ośrodek Sportu i Rekreacji i Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna przypominają właścicielom łodzi wędkarskich, że cumowanie środków pływających przy pomostach Stanicy Wędkarskiej na jeziorze Trzesiecko jest odpłatne.

- W związku ze zbliżającym się sezonem wędkarskim informuję użytkowników stanicy przy ulicy Kilińskiego o obowiązku uiszczenia opłaty za cumowanie łodzi - mówi "Miastu z Wizją" Mariusz Getka, prezes Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

- Należność w kwocie 150 zł należy uregulować osobiście w OSiR lub przelewem na konto nr 34 8566 1042 0001 2566 2000 0001, w nieprzekraczalnym terminie do 31 marca br. Miejsca niepłacone i wolne rozdysponowywane będą po 9 kwietnia wśród zainteresowanych osób.

- Przypominamy, że osoby które korzystały ze stanicy w latach wcześniejszych, a nie będą tego robiły w tym roku lub też nie dokonają opłaty w w/w terminie, zobowiązane są do zabrania swojego sprzętu z terenu stanicy i rozliczenia się z otrzymanych  kluczy.

Dodatkowych informacji udzielamy w sekretariacie Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Piłsudskiego 3 lub pod numerem telefonu  94 372 10 91.

Tekst i foto: Sławomir Włodarczyk