Zapraszamy do kina

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 06.09.2020 / Komentarze
"Nowi mutanci", "Samsam" i "Żegnaj mój synu"

"Nowi mutanci"
Pięcioro młodych mutantów, trzymanych w sekretnym ośrodku wbrew ich woli, przebudza swoje zdolności i walczy, by uciec od grzechów przeszłości.
Godziny emisji:
4.09 - godz. 21:00 (2D napisy)
5-8.09 - godz. 21:00 (2D napisy)
10.09 - godz. 21:00 (2D napisy)

"Samsam"
Młody i nieustraszony Samsam ma prawie wszystko, o czym może marzyć kosmiczny bohater: kochających super-bohaterskich rodziców, grupę super przyjaciół oraz własny latający spodek do odkrywania i zwiedzania kosmosu… Do szczęścia brakuje mu tylko jednego, czyli supermocy. Bo ta, nie wiedzieć czemu, jeszcze się nie ujawniła! Pewnego dnia Mega – nowa tajemnicza koleżanka z klasy Samsama oznajmia chłopcu, że potrafi nauczyć go ponadludzkich zdolności. Zaciekawiony propozycją Samasam wyrusza wraz z Megą w międzygalaktyczną podróż. W jej trakcie odkryje, że przyjaźń i odwaga są najlepszymi supermocami, jakie można zdobyć.
Godziny emisji:
4-8.09 - godz. 15:00 (2D dubbing)
9.09 - godz. 16:00 (2D dubbing)
10.09 - godz. 15:00 (2D dubbing)

"Żegnaj mój synu" DKF
Grupa dzieciaków kąpie się nad zalewem – za chwilę dojdzie tu do tragedii. Towarzyszymy im jednak tylko przez moment, bowiem zaraz potem cofamy się w czasie do lat 80. XX wieku, by poznać historię miłości Yaojuna i Liyun, którzy razem pracują w fabryce i mieszkają w hotelu robotniczym. Rodzi im się synek, niedługo później Liyun zachodzi w ciążę po raz drugi. Jednak w Chińskiej Republice Ludowej obowiązuje już polityka jednego dziecka… W końcu pojawi się i trzecie dziecko – sprawiający kłopoty adoptowany syn. Trzygodzinne dzieło Wanga Xiaoshuaia – w wyciszony i poetycki sposób przedstawia 30 lat z życia bohaterów, ale też podsumowuje ostatnie trzy dekady historii Chin.
Godziny emisji:
9.09 - godz. 18:30