Zapraszamy do kina

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 07.12.2017 / Komentarze
„Liga sprawiedliwości”, „Zabicie świętego jelenia”, „Barbie: Delfiny z magicznej wyspy” i „Cicha noc”

„Barbie: Delfiny z magicznej wyspy”
Dołącz do Barbie i jej sióstr — Skipper, Stacie oraz Chelsea, i wyrusz z nimi w pełną niesamowitych przygód podróż, na tropikalną wyspę. Ken bierze tam udział w programie stypendialnym z dziedziny biologii morza. Przyjaciele nurkując trafiają na młodego delfina, który wpłynął na ogrodzony teren. Nie jest to jednak zwykły delfin, tylko przepiękny, jaskrawo zielony, delfin szlachetny! Międzyczasie Barbie poznaje na wyspie tajemniczą przyjaciółkę o imieniu Isla, która okazuje się być magiczną syreną! Dziewczyny odkrywają, że delfin jest przetrzymywany przez Marlo, biolożkę, dla której pracuje Ken. Marlo zamierza zbić fortunę, pokazując delfina jako eksponat ze względu na jego niespotykany wygląd. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby uwolnić delfina i umożliwić mu ponowne spotkanie z rodziną, zanim Marlo odeśle go gdzie indziej.
Godziny emisji:
8.12 - godz.14:30, 16:00 (2D)
10-13.12 - godz.14:30, 16:00 (2D)

„Liga sprawiedliwości”
„Liga sprawiedliwości” zrzesza największych i najsłynniejszych bohaterów komiksów DC Comics. Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg i Flash razem chronią Ziemię przed złoczyńcami zagrażającym naszej planecie.
Godziny emisji:
8.12 - godz.17:30 (3D napisy)
10-12.12 - godz.17:30 (3D napisy)

„Zabicie świętego jelenia”
Colin Farrell, Nicole Kidman i Alicia Silverstone we wciskającej w fotel opowieści o człowieku stojącym przed niewyobrażalnie trudnym wyborem. Bez względu na to jaką decyzję podejmie, stanie się sprawcą tragedii we własnej rodzinie. A wszystko za sprawą nastoletniego chłopca, który dotąd był dla niego jak syn. To pełen napięcia na granicy szaleństwa i klaustrofobicznego poczucia zagrożenia mroczny thriller z elementami szatańskiego poczucia humoru.
Godziny emisji:
8.12 - godz. 20:00 (2D, napisy)
10-12.12 - godz. 20:00 (2D, napisy)

„Cicha noc” DKF
Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszczebardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.  
Godziny emisji:
13.12 – godz. 18.30

Foto: filmweb.pl