Zgarnij oficjalną koszulkę Szczecinek Trophy Crazy Fishermen 2018! (akt.)

Miasto z Wizją / 19.02.2018 / Komentarze
Na zwycięzców konkursu czeka sześć koszulek

Ubiegłoroczne, rozegrane w październiku na Trzesiecku i Wierzchowie, Zawody Wędkarskie „Savage Gear Trophy 2017” okazały się wielkim sukcesem nie tylko sportowym, ale również komercyjnym i handlowym. Nie ulega też wątpliwości, że umocniły Szczecinek na tronie Wędkarskiej Stolicy Polski.

Nic dziwnego, że Szczecinek poszedł „za ciosem”. W tym roku nad Trzesiecko powtórnie zjadą najznakomitsi specjaliści rywalizacji z wielkimi rybami, nie tylko z kraju, ale również z wielu państw europejskich. Dzięki temu należy oczekiwać, że wędkarska impreza „Szczecinek Trophy Crazy Fishermen 2018” ma szansę pobić wszelkie wędkarskie rekordy.

Tymczasem, aby umilić miłośnikom wędkarstwa czas odliczania do tej imprezy, dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym otrzymać mogą oficjalną koszulkę (kolor czarny) tegorocznych zawodów  „Szczecinek Trophy Crazy Fishermen 2018” opatrzoną logo imprezy!

Aby wziąć udział w konkursie należy do niedzieli (18 lutego) do godz. 23.00 przesłać na adres mg@miastozwizja.pl maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie: W jakim terminie w Szczecinku odbędą się zawody „Szczecinek Trophy Crazy Fishermen 2018”?

Wśród osób, które prześlą prawidłową odpowiedź, rozlosujemy sześć koszulek. W treści maila prosimy o podanie również nr telefonu kontaktowego, a także preferowanego rozmiaru koszulki.

Aktualizacja. Poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe oczywiście brzmi: Zawody "Szczecinek Trophy Crazy Fishermen 2018" odbędą się w dniach 18-21 października. Oficjalne koszulki zawodów wędrują do: Marka J., Pawła B., Krzysztofa P., Wojciecha J., Jakuba J. oraz Michała S. Gratulujemy!

Tekst, foto: Marzena Góra