Znany twórca gier odwiedzi Szczecinek

Miasto z Wizją / 13.11.2016 / Komentarze
Szczecinecki Klub Fantastyki zaprasza na spotkanie z Arturem Szyndlerem

Podczas tegorocznego, czwartego już Konwentu Fantastyki Gryfcon, w którym udział wzięło kilkuset zapalonych miłośników gier karcianych, mogliśmy się przekonać, że pasjonatów tego typu rozrywki w naszym mieście zdecydowanie nie brakuje. Teraz Szczecinecki Klub Fantastyki przygotował dla nich kolejną atrakcję, której zdecydowanie nie warto przegapić. Za kilka dni odwiedzi nas Artur Szyndler - jeden z twórców gry fabularnej Kryształy Czasu, opublikowanej na łamach czasopisma Magia i Miecz. Niegdyś przedstawiciel Target Games (wydawca m.in. gier Warzone czy Chronopia). Obecnie przedstawiciel Games Workshop, gdzie zajmuje się głównie rozpowszechnianiem takich gier jak Warhammer, Warhammer 40,000.

Będzie to z pewnością doskonała okazja do tego, aby móc osobiście spotkać się z twórcom ulubionych gier, podzielić się z nim swoimi wrażeniami, zadać mu te najbardziej nurtujące pytania oraz oczywiście zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie odbędzie się 19 listopada w godz. 17.00-20.00 w Centrum Konferencyjnym Zamek. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Tekst: Marzena Góra