Zrób zdjęcie zamku i wygraj nagrodę

Miasto z Wizją / 12.10.2016 / Komentarze
Przez tydzień trwać będzie konkurs na najlepszą jesienną fotografię

Spacerując miejskim parkiem często mijamy szczecinecki zamek. Po jego odrestaurowaniu obiekt ten stał wyjątkowo miłym dla oka akcentem podczas pieszych wycieczek najbardziej reprezentacyjną częścią parku. Jednak z czasem wielu z nas przyzwyczaiło się do nowego wyglądu budynku. Teraz nadarza się okazja, aby spojrzeć na niego od nieco innej strony. Tym samym miłośnicy fotografii – zarówno ci bardziej profesjonalni, jak i amatorzy – będą mogli także wykazać się swoim talentem.

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury właśnie ogłosiła konkurs fotograficzny pod hasłem „Szczecinecki zamek jesienią”. Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia, które ukarze nam budynek w wyjątkowo barwnej, jesiennej scenerii. Efekty swoich fotograficznych „łowów” mieszkańcy mogą przesyłać na adres konkurs@sapik.pl. Każdy z autorów może zgłosić trzy zdjęcia wpisujące się w tematykę konkursu.  Powinny być one zapisane w formacie .jpeg, kolorowe lub czarno-białe, o wymiarach nie mniejszych niż 2000 pikseli na krótszym boku. Każdy plik powinien także zawierać imię i nazwisko autora. Na zwycięzcę konkursu czekać będzie nagroda w postaci zestawu szczecineckich gadżetów, a jego praca zostanie umieszczona na magnesie promującym miasto. Konkurs trwa od 10 do 19 października.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Sławomir Włodarczyk