Będziemy świętować 25-lecie partnerstwa z Bergen op Zoom

Miasto z Wizją / 16.05.2017 / Komentarze
Holenderska delegacja w Szczecinku, uroczystość przed ratuszem i koncert w kinie "Wolność"

W tym roku miasto świętuje 25-lecie współpracy i partnerstwa z Bergen op Zoom. Z tej okazji do Szczecinka przyjedzie delegacja samorządu holenderskiego miasta.

Holendrzy staną gościną nad Trzesieckiem w dniach 25-28 maja. Szczecinek chce jak najlepiej przyjąć swoich gości. W sobotę 27 maja o godz. 9.30 będzie miała miejsce uroczystość, podczas której odsłonięta zostanie tablica upamiętniająca to wydarzenie.

Na metalowej tablicy, która została już wmurowana przed wejściem do ratusza, możemy przeczytać po polsku i holendersku:

Jubileusz 25-lecia partnerstwa Miasta Szczecinek i Miasta Bergen op Zoom. Szczecinek, 25-28 maja 2017 r.

- Zachęcam mieszkańców Szczecinka do wzięcia udziału w uroczystości - apeluje za naszym pośrednictwem Mateusz Ludewicz.

Tego samego dnia w Kinie "Wolność" odbędzie się jubileuszowy koncert.