Igor Siódmiak wśród najlepszych pływaków w Polsce

Miasto z Wizją / 01.05.2017 / Komentarze
Szczecinecki zawodnik zdobył II miejsce w niedzielnym aquathlonie oraz III miejsce w cyklu Grand Prix w Rumii

W niedzielę, 30 kwietnia w Rumii odbył się kolejny, siódmy już Finał 4Mobility Grand Prix w Aquathlonie Pościgowym organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Tri-Team Rumia. Impreza ta skierowana jest do zawodników w każdym wieku - od najmłodszych, po kategorie wiekowe sportu kwalifikowanego pod auspicjami Polskiego Związku Triathlonu oraz rywalizację dla amatorów i zawodników powyżej 40 roku życia. Na starcie nie zabrakło także reprezentantów naszego miasta, na co dzień związanych ze szczecineckim Miejskim Klubem Pływackim. Wśród nich do rywalizacji stanął Igor Siódmiak, który po powrocie mógł pochwalić się sporym sukcesem. Szczecinecki zawodnik okazał się jednym z najlepszych wśród juniorów, zajmując drugie miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji. To nie jedyny powód do świętowania. Igor Siódmiak wywalczył także III miejsce w całym cyklu Grand Prix zawodów.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Miejski Klub Pływacki Szczecinek