Jarmark Świąteczny – na wystawców jeszcze czekają miejsca!

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 11.12.2017 / Komentarze
Warto się pośpieszyć, ponieważ ilość straganów jest ograniczona

Do Bożego Narodzenia zostało zaledwie kilkanaście dni. Doskonałą okazją do złapania oddechu i odpoczynku od przygotowań, a także poczucie w pełni ducha nadchodzących świąt, będzie organizowany już po raz trzeci w naszym mieście Jarmark Świąteczny. Wydarzenie to – którego organizatorem jest Stowarzyszenie Miasto z Wizją - podobnie jak w poprzednich latach, adresowane jest do wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości, którzy chcą choć na chwilę wyjść z domu i wspólnie z rodziną oraz znajomymi wprawić się w wyjątkowy świąteczny nastrój. W trakcie Jarmarku na wszystkich odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji – oczywiście w bożonarodzeniowej oprawie. Również i tym razem świąteczne spotkanie, które odbędzie się na Placu Wolności, potrwa nie jeden, ale aż trzy dni - od 15 do 17 grudnia.

To także idealna okazja dla lokalnych wytwórców, którzy podczas tegorocznego Jarmarku będą mogli zaprezentować mieszkańcom swoje wytwory. Tworzysz wyjątkowe rękodzieło i chcesz dotrzeć do jak największej liczby osób? Masz do zaoferowania smaczne produkty? Chciałbyś zaproponować mieszkańcom swoje miody, sery, wędliny, wypieki, pieczywo, wyroby cukiernicze albo inne smaczne potrawy? Szukasz odbiorców, którzy mogliby zakupić od Ciebie świąteczne drzewko? Tworzysz unikalną biżuterię? A może robisz rewelacyjne kawy i aromatyczne herbaty? Jeśli tak, podczas tegorocznego Jarmarku zdecydowanie nie może zabraknąć również Twojego stoiska!

Warto się zatem pośpieszyć, ponieważ ilość straganów jest ograniczona. Na wszystkich chętnych czekają jeszcze ostatnie wolne miejsca! Podczas trzydniowego Świątecznego Jarmarku możesz handlować wszystkim, niezależnie od rodzaju Twoich wytworów czy usług. Organizatorzy zapewniają miejsce pod zadaszonym straganem oraz dostęp do prądu. Osoby chcące zaprezentować swoje wyroby mogą wciąż się jeszcze zgłaszać. Więcej informacji na temat wynajęcia stoiska można uzyskać dzwoniąc pod numer 606 968 247.

Tekst. montaż: Marzena Góra
Foto: Sławomir Włodarczyk