Małoletni nocną porą na Mysiej Wyspie

Miasto z Wizją / 12.05.2017 / Komentarze
Palili marihuanę. Interweniowała Straż Miejska

Dziś w nocy (piątek 12.05) przed godz. 2 operator monitoringu zauważył trzech młodych mężczyzn siedzących przy ognisku na Mysiej Wyspie.

- W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął fajkę wodną następnie nabił ją substancją wyciągniętą z papierowego zawiniątka i zaczął palić - mówi "Miastu z Wizją" komendant Straży Miejskiej Grzegorz Grondys.

- Po chwili fajka została podana następnym. Na miejsce zdarzenia został wysłany patrol. W momencie, gdy młodzieńcy zauważyli strażników, jeden z nich fajkę wraz z papierowym zawiniątkiem zaniósł i schował za stojącą w pobliżu wiatę. Cała trójka została wylegitymowana a fajka wodna z suszem znaleziona. Patrol zatrzymał dwóch 17-latków i 16-latka. Zostali przekazani Policji. Po zbadaniu substancji okazało się, że to marihuana.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Straż Miejska w Szczecinku