Miasto sprzeda 13 atrakcyjnie położonych nieruchomości

Miasto z Wizją / 14.04.2017 / Komentarze
Kup działkę, wybuduj się i zamieszkaj. Ceny przystępne

Miasto wszczęło procedurę sprzedaży 13 atrakcyjnie położonych nieruchomości. Działki są przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług, również zabudowę komercyjną.

Działka budowlana jest do kupienia przy ul. Derdowskiego. Za 2037 m2 pod zabudowę jednorodzinną bądź usługową trzeba będzie zapłacić 170 tys. zł.

Nieruchomość o pow. 1082 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem lokalizacji budynków pomocniczych będzie też można kupić przy ul. Winnicznej. Cena 97 tys. zł.

Chętni do zamieszkania na osiedlu Marcelin mają w czym wybierać. W ofercie miasta jest 7 działek położonych przy ul.: Tuwima, Prusa i Gałczyńskiego. Nieruchomości mają od 608 m2 do 863 m2. Ich cena kształtuje się w przedziale od 43,3 tys. zł do 56,5 tys. zł.

Działki niezabudowane o pow. 1070 m2 i 1075 m2, przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z usługami są do kupienia przy ul. Fabrycznej. Przyszli właściciele za każdą z nich będą musieli zapłacić po 49 tys. zł.

Z kolei przy ul. Słowiańskiej będzie można kupić działkę pod zabudowę usługową (przed laty stał na niej Dom Młodego Robotnika). Posesja o pow. 1827 m2 została wyceniona na 351 tys. zł.

Miasto sprzeda również działkę o pow. 3640 m2 położoną przy ul. Kwiatowej. Cena nieruchomości 199 tys. zł.

Wszystkie ceny netto. Do ceny ustalonej w przetargu zostanie  doliczony podatek VAT w stawce obowiązującej w dniu podpisania umowy.