Mistrzowie basketu uczą się w "szóstce"

Miasto z Wizją / 18.02.2016 / Komentarze
Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Koszykowej Chłopców

Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Jasnej byłą areną Mistrzostw Powiatu w Mini Piłce Koszykowej Chłopców. Jak poinformowali "Miasto z Wizją" organizatorzy, mecze zostały rozegrane w systemie „każdy z każdym”.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczecinku zdobyła pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Powiatu. Wiosną 2016 roku drużyna chłopców z "szóstki" będzie reprezentowała powiat szczecinecki w zawodach regionalnych.

Szkołę Podstawową nr 6 w Szczecinku reprezentowała drużyna w składzie: Patryk Kodź, Jakub Krupecki, Gabriel Łosiewicz, Michał Bielas, Jakub Kilm, Mikołaj Mrozik, Maciej Wojtasik, Alan Basta, Łukasz Wroński, Adam Janiczak, Mateusz Wajda, Patryk Dacko, Artur Tarasewicz.

Do startu w Mistrzostwach drużynę przygotowywał Szymon Kiedel.

Tekst: Sławomir Włodarczyk (na podstawie komunikatu organizatorów).
Foto: Szkoła Podstawowa nr 6