Nie będzie dyskoteki na plaży

Miasto z Wizją / 21.03.2018 / Komentarze
Burmistrz: Jednak nie chcemy pozostawić młodzieży bez wakacyjnej rozrywki. Stąd pomysł, by weekendowe zabawy zorganizować na terenie przy hali "Ślusarnia"

W połowie stycznia, w Programie Samorządowym "Miasta z Wizją" burmistrz Jerzy Hardie-Douglas ujawnił nam, że w tegoroczne wakacje miasto zamierza zorganizować weekendową dyskotekę na Plaży Miejskiej.

Pisaliśmy o tym w artykule: "W lipcu ruszy dyskoteka na plaży"

Ta koncepcja jest już nieaktualna. I to nie tylko z uwagi na protesty kilkudziesięciu mieszkańców Szczecinka, głównie ulicy Mickiewicza.

- Jeszcze raz pochyliliśmy się nad tym problemem. Rozpatrzyliśmy wszystkie "za" i "przeciw" i w sumie zrezygnowaliśmy z tej koncepcji - mówi "Miastu z Wizją" burmistrz Jerzy Hardie-Douglas.

- Jednak nie chcemy pozostawić młodych mieszkańców Szczecinka bez wakacyjnej rozrywki, a tą z pewnością da im dyskoteka. Stąd pomysł, by weekendowe zabawy (dyskoteka ma być czynna w piątki, soboty i niedziele) zorganizować na terenie przy hali "Ślusarnia".

Czy ta koncepcja będzie ostateczna, jeszcze nie wiadomo? Wiadomo natomiast, że miasto nie zamierza rezygnować z organizacji wakacyjnej dyskoteki pod przysłowiową "chmurką".

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: couchsurfing com