Pięć drużyn rywalizowało w turnieju Handball Cup 2017

• Aktualności
Miasto z Wizją / 16.05.2017 / Komentarze
Zawody rozegrane zostały w miniony weekend w hali przy ul. Wiatracznej

W miniony weekend prawdziwa atrakcja czekała na wszystkich miłośników piłki ręcznej. W hali Ośrodka Sportu i rekreacji przy ul. Wiatracznej 5 odbyła się wiosenna edycja turnieju Handball Cup 2017. W sportowe szranki stanęli zawodnicy z rocznika 2002. Po zaciętej rywalizacji ostateczna klasyfikacja przedstawiała się następująco: I miejsce zajęli zawodnicy z Gimnazjum nr 5 im. Sejmu Polskiego w Słupsku. Tuż za nimi na podium uplasowali się sportowcy z Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich w Koszalinie grupa A. III miejsce wywalczyli reprezentanci naszego miasta - uczniowie z Gimnazjum nr 1 im. Zjednoczonej Europy w Szczecinku. Tuż za podium znalazły się dwie drużyny - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Świdwinie oraz Gimnazjum nr 11 im. Lotników Polskich w Koszalinie grupa B. Jednocześnie organizatorzy składają podziękowania wszystkim firmom oraz instytucją za wsparcie w organizacji sportowego spotkania oraz ufundowanie nagród dla zwycięzców.

Tekst: Marzena Góra