Pijane dzieci… z okazji pierwszego dnia wiosny

Miasto z Wizją / 27.03.2017 / Komentarze
124 interwencje Straży Miejskiej

W ubiegłym tygodniu strażnicy miejscy 124 interwencje w stosunku do 129 osób.

- Za pomocą kamer monitoringu operatorzy ujawnili 36 zdarzeń, z czego w 32 przypadkach interwencje podejmowały nasze patrole - mówi "Miastu z Wizją" komendant SM Grzegorz Grondys.

W poniedziałek (20.03) po godz. 20 strażnicy patrolując ulicę Rzemieślniczą zauważyli mężczyznę ubranego na ciemno, który poruszał się jezdnią nieoświetlonym wózkiem inwalidzkim. Funkcjonariusze pomogli podjechać mu pod klatkę schodową budynku, gdzie zamieszkuje.

Dzień później, około godz. 20.30 patrol podejmował interwencję w jednej z placówek opiekuńczo-wychowawczych wobec dwóch nieletnich znajdujących się pod wpływem alkoholu.

- Z okazji pierwszego dnia wiosny pierwszoklasiści zakupili alkohol, którym „uczcili” ten dzień - ujawnia G. Grondys.