Radna spotka się z mieszkańcami. Ważne sprawy!

Miasto z Wizją / 21.03.2016 / Komentarze
Plan inwestycyjny i Rodzina 500+

Renata Rak, radna Rady Miasta Szczecinka, reprezentująca ugrupowanie "Łączy nas Miasto", spotka się z mieszkańcami ul. Połczyńskiej na osiedlu Zachód.

- Przedmiotem spotkania będzie zaprezentowanie mieszkańcom planu inwestycyjnego dla osiedla Zachód w roku 2016, omówienie spraw bieżących nurtujących mieszkańców oraz informacje dotyczące wniosków w programie RODZINA 500+ - mówi "Miastu z Wizją" Renata Rak.

- Oczywiście zapraszam na spotkanie również mieszkańców innych ulic osiedla Zachód, jak również osiedli Trzesieka i Generalskiego, głównie ze względu na omówienie wspomnianego programu 500+. Będę dysponować wnioskami, które trzeba wypełnić i złożyć, by dostać wsparcie na dzieci. Uczestnicy spotkania otrzymają też dokładną instrukcję wypełniania takiego wniosku.

Spotkanie odbędzie się środę 23 marca w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Krakowskiej. Początek o godz. 17.