Szczecinecki wyciąg ma swoją stronę internetową

Miasto z Wizją / 05.05.2017 / Komentarze
Znajdziemy tu m.in. regulamin korzystania z obiektu oraz aktualny cennik

Szczecinecki wyciąg do nart wodnych to w okresie wiosenno-letnim najchętniej odwiedzane miejsce przez miłośników sportów wodnych. Ci, którzy z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie tegorocznego sezonu, od tygodnia mogą oddawać się swojej pasji – jeździe na nartach wodnych oraz wakeboardzie. Co prawda pogoda w ostatnich dniach zdecydowanie nie rozpieszcza, warto już teraz zaplanować swoje odwiedziny na wspomnianym obiekcie wraz z nastaniem cieplejszych dni.

Teraz będzie to jeszcze łatwiejsze, bowiem szczecinecki wyciąg doczekał się także nowej strony internetowej, gdzie znajdziemy wszelkie niezbędne informacje na temat jego funkcjonowania. Odwiedzając www.wyciag.szczecinek.pl możemy nie tylko zapoznać się z pełnym regulaminem korzystania z wyciągu, ale także sprawdzić godziny jego otwarcia oraz aktualny cennik.

Tekst: Marzena Góra

Ponownie uprasza się redakcję Tematu Szczecineckiego o nie kopiowanie i o nie „inspirowanie się” materiałami publikowanymi na portalu Miasto z Wizją.