Szczecinek w Poznaniu i w „pakiecie”

Miasto z Wizją / 13.02.2016 / Komentarze
Przez weekend SzLOT gości w Poznaniu na międzynarodowych targach, promując nasz powiat oraz nowy portal internetowy

Przez cały weekend trwają Międzynarodowe Targi Poznańskie. W ich ramach odbywają się także Targi Czterech Pasji. Wśród licznych stoisk nie zabrakło także szczecineckiego akcentu. W dniach 12-14 lutego Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna promuje w Poznaniu zarówno Szczecinek, jak i nasz powiat. Naszym reprezentantom towarzyszą także członkowie Koła PZW Jesiotr oraz szczecinecka cukiernia „Oskarek”.

- Na nasze stoisko prawdziwe tłumy przyciągają nie tylko pyszne lody z cukierni, ale przede wszystkim bogata i szeroka paleta atrakcji turystycznych – mówi nam Roksana Malinowska ze SzLOT-u. - Znaleźć tu można bardzo ciekawą ofertę turystyczną Szczecinka i regionu, najnowsze materiały promujące nasze miasto i region m.in. nową ulotkę „Zarzuć na Szczecinek” zawierającą wszystkie niezbędne informacje dla odwiedzających nasze miasto wędkarzy, ulotkę szczecineckiej aplikacji „Cyfrowa Kraina” i wiele innych materiałów promocyjnych.

- Przede wszystkim jednak zwiedzający, którzy licznie przybyli na tegoroczne targi, mieli szansę zapoznać się z nowym portalem Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, dostępnym pod adresem www.szczecinekwpakiecie.pl. Jest to portal stworzony z myślą o turystach poszukujących ciekawych oraz gotowych propozycji 2 i 3-dniowego pobytu w naszym regionie oraz o wszystkich miłośnikach sportów i rekreacji ruchowej, którzy szukają idealnego miejsca na obóz sportowy.

Jak wyjaśnia nasza rozmówczyni, nowy portal ma na celu zwiększenie ilości obozów sportowych realizowanych w Szczecinku oraz wydłużenie sezonu turystycznego. Z kolei dostępne na portalu pakiety stworzone zostały przy współpracy z branżą hotelarską, gastronomiczną, sportową oraz rekreacyjną ze Szczecinka i regionu.

- Odwiedzając nowy portal można zapoznać się z tematycznymi pakietami np. Pakiet Fit, Pakiet Wędkarski – Zarzuć na Szczecinek, Pakiet dla Duszy, następnie wypełnić formularz i zarezerwować wybrany pakiet na jeden z podanych wiosenno-jesiennych terminów – dodaje nasza rozmówczyni. - Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nowego portalu www.szczecinekwpakiecie.pl.

Tekst: Marzena Góra
Zdjęcia: SzLOT