Ukazało się czerwcowe wydanie „Dzień Dobry Szczecinek”

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 19.06.2017 / Komentarze
W najbliższych dniach do Państwa domów trafi kolejny numer naszego miesięcznika. Życzymy miłej lektury

Miło jest nam poinformować, że właśnie ukazało się czerwcowe, dziewiąte już wydanie miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”, w którym nasi Czytelnicy znajdą najważniejsze informacje o tym, co w ostatnim czasie wydarzyło się w naszym mieście.

Dziękujemy mieszkańcom, którzy dzielą się z nami swoimi opiniami na temat naszej gazety, za wszystkie pozytywne sygnały. Cieszymy się, że miesięcznik „Dzień Dobry Szczecinek” każdorazowo spotyka się z tak ciepłym przyjęciem wśród Czytelników. To dla Was chcemy wciąż udoskonalać naszą gazetę.

Jednocześnie cieszymy się, że darzycie nas coraz większym zaufaniem, kontaktując się z nami i prosząc o pomoc lub interwencję w ważnych dla Was sprawach. Pozostałych czytelników zachęcamy do kontaktu m.in. za pośrednictwem e-maila, pisząc na adres dziendobryszczecinek@gmail.com

Przypomnijmy, że „Dzień Dobry Szczecinek” to inicjatywa skierowana do osób, które na co dzień nie śledzą internetowych serwisów informacyjnych. Teraz wiadomości te są dostarczane nieodpłatnie wprost do ich domów. Nasz miesięcznik to całkowicie bezpłatne kompendium wiedzy o bieżących inwestycjach oraz najistotniejszych sprawach ważnych dla miasta i jego mieszkańców.

„Dzień Dobry Szczecinek” to także propozycja dla dużych przedsiębiorców i właścicieli małych firm, którzy prowadząc swoją działalność, stawiają zarówno na jakość, jak i na skuteczną reklamę zapewniającą im szerokie grono odbiorców. Gwarantujemy im nie tylko konkurencyjną ofertę reklamową, ale także dotarcie do niemal każdego mieszkańca Szczecinka. Nasz miesięcznik, który ukazuje się obecnie w nakładzie 16 tys. egzemplarzy, każdorazowo jest nieodpłatnie dostarczany do mieszkań w całym mieście.

W najbliższych dniach do Państwa domów trafi kolejny numer miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”. Życzymy miłej lektury.

 

Redaktor naczelny
Marzena Góra