Ukradli butle gazowe i sprzęt wędkarski

Miasto z Wizją / 18.04.2017 / Komentarze
Spokojne święta szczecineckiej Policji

Jak powiedziała "Miastu z Wizją" rzecznik prasowy szczecineckiej policji mł. asp. Anna Matys, święta Wielkiej Nocy, zarówno w Szczecinku jak i w powiecie szczecineckim minęły bardzo spokojnie. Policjanci nie zatrzymali żadnego nietrzeźwego kierującego.

- Wszystko, co najgorsze zdarzyło się nam przed świętami. Mam tu na myśli tragiczny wypadek drogowy koło Śmiadowa - mówi pani rzecznik

O zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym, w którym zginęły trzy osoby, w tym dwoje dzieci, możecie przeczytać na naszym profilu na Facebooku:

W minionym tygodniu na terenie powiatu doszło do dwóch włamań. Ich sprawcy pozostają (jeszcze) nieznani policjantom.

- W Białym Borze złodziej wyłamał kłódkę do kontenera z butlami gazowymi - mówi A. Matys. - Ze środka wyniósł 6 sztuk pustych butli. Właściciel wycenił swoje straty na 480 zł.

Włamywacz ograbił też garaż. Po sforsowaniu drzwi do pomieszczenia wyniósł ze środka sprzęt wędkarski o wartości, jak oszacował właściciel - 3 tys. zł.