Wielki Piątek. Jak pracują urzędy?

Miasto z Wizją / 11.04.2017 / Komentarze
Dłuższe święta w Gminie Szczecinek

W Wielki Piątek 14 kwietnia bez problemu załatwimy formalności w większości szczecineckich urzędów i instytucji. Za to interesanci chcący odwiedzić Urząd Gminy przy ul. Pilskiej muszą wszelkie formalności załatwić jeszcze dziś, czyli w czwartek 13 kwietnia, bądź uzbroić się w cierpliwość i poczekać na poświąteczny wtorek. W piątek 14 kwietnia Urząd Gminy będzie nieczynny.

Bez przeszkód załatwimy za to wszelkie formalności w Starostwie Powiatowych, choć urząd pracuje w piątek nieco krócej, bo od godz. 7 do 13. Godzinę krócej do naszej dyspozycji będzie Urząd Miasta (czynny w godz. 7.30-12.00).

Dłuższych świąt Wielkiej Nocy nie będą mieć urzędnicy Powiatowego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy też Urzędu Skarbowego. W/w instytucje pracować będą w Wielki Piątek w godz. od 7 do 15.