Wygraj bilety na koncert Sound'n'Grace! (akt.)

Miasto z Wizją / 16.02.2016 / Komentarze
Na zwycięzców czekają dwa podwójne zaproszenia

18 lutego o godz. 19.00 – w ramach tegorocznego „Zimowego Grania” - w kinie Wolność zagra dla nas prawdziwa wybuchowa mieszanka głosów i osobowości. Przed mieszkańcami tego dnia wystąpi grupa Sound’n’Grace. W skład ponad 20-osobowego zespołu wchodzą ojcowie i matki, lekarze i inżynierowie, ale przede wszystkim utalentowani wokaliści i wokalistki. Część z nich jest samoukami, inni ukończyli studia kierunkowe, jeszcze inni wybrali muzykę na przekór rodzicom.

- Zespół wystąpi w Szczecinku w pełnym składzie - mówi nam Łukasz Koczan, wicedyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury. – Tym samym nie będzie to muzyka grana z podkładu, ale na żywo. Grupa zaśpiewa zarówno swoje największe przeboje, jak i kilka coverów.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na to niezwykłe muzyczne wydarzenie.

Aby wziąć udział w konkursie należy dziś (16.02) punktualnie o godz. 14.00 przesłać na adres mg@miastozwizja.pl maila z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe: W którym roku oraz z czyjej inicjatywy powstał zespół Sound’n’Grace?

Dwie pierwsze osoby, które punktualnie o godz. 14.00 prześlą prawidłową odpowiedź na powyższe pytanie, otrzymają podwójne zaproszenie na czwartkowy występ (prosimy o podanie w treści wiadomości również nr telefonu kontaktowego).

Aktualizacja. Poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe oczywiście brzmi: Zespół powstał w 2005 roku z inicjatywy Anny Żaczek i Kamila Mokrzyckiego. Podwójne zaproszenia na koncert zespołu Sound’n’Grace wygrała pani Klaudia oraz pan Przemysław, którzy jako pierwsi punktualnie o godz. 14.00 przesłali prawidłowe odpowiedzi. Gratulujemy!

Tekst: Marzena Góra
Zdjęcie: Sound'n'Grace