Z dyżurnym straży miejskiej porozmawiamy przez… skype’a

Miasto z Wizją / 12.05.2017 / Komentarze
Właśnie ruszyła nowa strona internetowa szczecineckiej SM

Od jakiegoś już czasu poczynania, różnego rodzaju akcje czy apele do mieszkańców możemy śledzić na profilu szczecineckiej Straży Miejskiej na Facebooku. Tu także funkcjonariusze często publikują informacje odnośnie aktualnych wydarzeń w mieście czy chociażby zamieszczają zdjęcia czworonogów, wobec których była podejmowana interwencja i które czekają na zgłoszenie się właściciela. Teraz strażnicy miejscy mają do swojej dyspozycji kolejną platformę komunikacji z mieszkańcami. Właśnie ruszyła nowa wersja strony internetowej  szczecineckiej SM – www.sm.szczecinek.pl. Tu możemy na bieżąco śledzić nie tylko aktualności związane z ich aktywnością w mieście, ale także zapoznać się z pozostałymi działaniami jednostki. Co istotne, nowością jest możliwość skontaktowania się z dyżurnym komendy właśnie z poziomu strony internetowej – po jednym kliknięciu możemy połączyć się z nim m.in. poprzez skypa.

Tekst: Marzena Góra