Zagrają w "kosza" na ulicy. Trwa przyjmowanie zgłoszeń

Miasto z Wizją / 15.05.2017 / Komentarze
Przed nami XIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Koszykówki Ulicznej

Już za kilka dni miejska przestrzeń kolejny raz stanie się areną dla sportowych rozgrywek wszystkich miłośników gry w „kosza”. Tradycyjnie już w drugiej połowie maja odbędzie się trzynasta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Koszykówki Ulicznej. Podobnie jak w minionym roku, tak i tym razem impreza odbędzie się na parkingu za szczecineckim ratuszem.

W turnieju mogą wziąć udział zespoły 3 osobowe (oraz jeden zawodnik rezerwowy) kategoria open – seniorzy. Organizatorzy tego wydarzenia – którymi jest Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, UKS „Basket” oraz OSiR, przewidzieli wiele bardzo atrakcyjnych nagród rzeczowych dla uczestników. Najlepsza drużyna za zajęcie I miejsca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1600 zł. Na uczestników czekają także nagrody rzeczowe, a każdy z zawodników otrzyma również pamiątkową koszulkę.

Drużyny, które chciałyby wziąć udział w turnieju, maja czas do 17 maja na zgłoszenie swojego uczestnictwa. Wszelkich informacji na temat imprezy udziela sędzia główny Szymon Kiedel pod nr tel. 506 859 720. Regulamin turnieju dostępny jest również na stronie www.basketszczecinek.pl

Z kolei każdy, kto chciałby śledzić sportowe zmagania drużyn, powinien pojawić się 20 maja o godz. 10.00 na parkingu za ratuszem.

Tekst, foto: Marzena Góra